بهترین راه تقویت مکالمه انگلیسی !!!

یکی از مهمترین سوالی هایی که بسیاری از زبان آموزان از خودشان می پرسند این است که : برای تقویت مهارت مکالمه ام چکار کنم !

راه های بسیار زیادی برای تقویت مکالمه در دنیای زبان وجود دارد که از جمله آنها میتوان به نرم افزار های مکالمه اشاره کرد که تا حدی در بهترشدن سطح مکالمه تاثیر گذار خواهند بود اما این روش راه حل اصلی نیست !! بلکه بهترین راه روش تقویت مکالمه در یک جمله مکالمه است و مکالمه است و مکالمه !!!!! اگر بخواهید تفاوت تقویت مکالمه از طریق نرم افزار و مجموعه های آموزشی را با مکالمه کردن زنده مقایسه کنید می توانید به این مثال دقت کنید :

فرض کنید که یک شخصی بیش از ده سال شروع به آموزش زبان در یک کشور غیر انگلیسی زبان میکند و به خاطر فرار بودن زبان و عدم فراموشی مجبور است که دائم با گرامر و لغات دست و پنجه نرم کند اما در طرف دیگر شخصی برای یادگیری زبان انگلیسی به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کرده و دائم مجبور است که به زبان انگلیسی صحبت کند و این مکالمات گسترده موجب این می شود که زبان در حافظه بلند مدت او نقش ببندد و فرد را به معنای واقع کلمه مسلط به زبان کند .

حال در این قسمت میخوام شما را با سایت Speaking24.com آشنا کنم.  سایتی ، با هدف تقویت مکالمه انگلیسی که در آنجا میتوانید با افرادی با ملیت های مختلف آن هم در سطوح مختلف زبان مکالمه کنید و با اصل مکالمه آشنا شوید و قطعا پس از انجام این راه متوجه پیشرفت روز افزون خود خواهید شد .

این پست را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

نظر شما چیست ؟

نظرتان درباره بهترین راه تقویت مکالمه انگلیسی !!! را با سایر بازدیدکنندگان سایت به اشتراک بگذارید.

منو
خانه
0 محصول سبد خرید
پنل کاربری