دانلود انیمیشن وال ای WALL·E 2008 دوبله فارسی و کیفیت Bluray 720p

انیمیشن وال ای WALL·E مخفف: (Waste Alloction Load Lifter Earth-Class) نام یک فیلم پویانمایی علمی – تخیلی و خیال‌انگیز به کارگردانی اندرو استنتون است که در سال ۲۰۰۸ توسط استودیوی پیکسار، تولید و اکران شد. گویندگان شاخص این فیلم بن برت در نقش وال ای، الیزا نایت در نقش ایو و جف گارلین در نقش کاپیتان هستند. وال ای مثل انیمیشن‌های قبلی پیکسار با استقبال بسیار زیاد منتقدان و تماشاگران همراه بود و در نهایت هم در هشتاد و یکمین مراسم اسکار جایزه اسکار بهترین انیمیشن را به خود اختصاص داد. کریستوفر نولان از این فیلم به عنوان یکی از آثار الهام بخش در ساخت فیلم بین ستاره‌ای نام برده است. برای دانلود انیمیشن وال ای WALL·E با کیفیت خارق العاده بلوری 720p و دوبله جذاب فارسی به ادامه مطلب همین پست مراجعه کنید .

wall e preview - دانلود انیمیشن وال ای WALL·E 2008 دوبله فارسی و کیفیت Bluray 720p

داستان انیمیشن وال ای 2008:

نزدیک به هفتصد سال از ترک زمین توسط انسان‌ها سپری شده، و تنها کوه‌ها زباله و آهن‌پارهٔ بر روی کرهٔ زمین باقی‌مانده است. وال ای ربات هوشمند جمع آوری زباله است که مأموریت دائمش، فشرده‌سازی و جمع‌آوری این پسماندها است. روزی وال ای مشغول کار است که سفینه‌ای غول‌پیکر از فضا فرود می‌آید و باعث هراس و تعجب وال ای میشود و ناگهان وال ای با صحنه ای بسیار عجیب مواجه می شود که …

تاریخ انتشار: 26 اسفند 1398
نویسنده: mg7
نظر شما چیست ؟

نظرتان درباره دانلود انیمیشن وال ای WALL·E 2008 دوبله فارسی و کیفیت Bluray 720p را با سایر بازدیدکنندگان سایت به اشتراک بگذارید.

به کمک نیاز دارید؟ با ما چت کنید